Tropenmuseum
Hoofdmenu

Rondleiding & groepsbezoek

Ga mee op reis door de tijd en de wereld tijdens één van de rondleidingen in het Tropenmuseum. Tijdens een rondleiding maakt u kennis met de mooiste verhalen en voorwerpen van over de hele wereld. Zo ontdekt u onder meer van alles over de pustaha uit Indonesië, de pulgas vestidas uit Latijns-Amerika en de grands boubous uit Afrika. Op deze manier biedt het Tropenmuseum u de mogelijkheid om tijdens uw verjaardag, bedrijfsuitje, relatie-event of andere groepsbijeenkomst een mini-wereldreis te maken. Alle rondleidingen worden gegeven door professionele rondleiders. Reserveren en informatie: 020-568 8233 (dinsdag t/m vrijdag: 10.00 - 17.00 uur).

Rondleiding door India met volwassen groep

Het Tropenmuseum biedt de volgende rondleidingen aan:

Rondleiding langs hoogtepunten

Van het regenwoud in Latijns-Amerika naar stedelijk gebied in het Midden-Oosten, door Indonesië naar India. De grootste, kleinste en oudste voorwerpen, bijzondere aankopen of gewoon bijzondere verhalen. Deze rondleiding voert u langs alle hoogtepunten in het Tropenmuseum.

Verborgen verhalen van het Koninklijk Instituut voor de Tropen

Het Tropenmuseum is gehuisvest in het Koninklijk Instituut voor de Tropen. Wat vertelt dit oude historische gebouw en wat betekenen de beelden? Ontdek de verhalen van de koloniale geschiedenis van Nederland in muurschilderingen en ornamenten. Voor deze rondleiding geldt in het weekend een toeslag van €200,- per uur in verband met de inhuur van extra beveiliging.

Umm Kulthum in tentoonstelling West-Azië & Noord-AfrikaRondleiding over de Liefde

Tijdens deze rondleiding neemt wordt u meegenomen langs onder meer de liefdesgeschiedenis van Layla en Madjnoen en de liefdesliederen van Umm Kulthum. U hoort wat trouwen met de handschoen is en hoe een oude koran uit Perzië kon helpen bij liefdesproblemen.

Rondleiding door de Lichthal: De dood leeft

Tijdens de rondleiding door de tentoonstelling De dood leeft ontdekt u hoe verschillend mensen wereldwijd met de dood omgaan. U maakt kennis met verhalen en ervaringen uit verschillende culturen. Op welke wijze wordt er afscheid genomen, hoe wordt er gerouwd en hoe worden herinneringen levend gehouden? Rondleidingen kunnen tot vier weken voor het bezoek aangevraagd worden.
Beschikbaar tot 26 augustus 2012


Groepstarieven

Voor groepen vanaf 10 personen bedraagt de entreeprijs per persoon: € 9,00
Rondleiding: max. 15 personen, 1 uur, excl. entree
  • dinsdag t/m vrijdag: € 75,00
  • zaterdag & zondag: € 100,00

Reserveringslijn: 020-568 8300

Voor meer informatie en reservering van een groepsbezoek kunt u met onze reserveringslijn bellen: dinsdag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur en in het weekend tussen 10.00 en 15.00 uur.

Avondopenstelling museum: Op aanvraag kan het museum exclusief voor uw groep langer openblijven. Per aangebroken uur vanaf 17.00 uur bedragen de kosten € 450,- per uur (excl. entreeprijzen).

Catering: Prijzen van lunch of diner op aanvraag via het museumrestaurant Ekeko. Kijk voor meer informatie op www.ekeko.nl.

Prijswijzigingen voorbehouden.


Koninklijk Instituut voor de Tropen